Вторник, 23.06.2026, 22:52
Приветствую Вас Гість RSS
Сайт ПСиХів
ГоловнаЩоденникРегистрацияВход
МЕНЮ
Друзі сайту
Depacco.com
Головна » 2007 » Февраль » 28
УВАГА ВСІМ!!!

В суботу 03.03.2007 о 15.00 на станції метро Арсенальна відбудеться зустріч ПСиХів!

Хотів би зауважити: чекатимемо всіх,хто тільки може прийти! А також тих,хто хоч один раз бачив форум чи сайт!
До меншовартості ставлюся негативно, тому закликаю бозбутися таких думок, якщо вони вас навідували коли-небуть! Я маю на увазі те, що зайвих бути не може! Я чекаю кожного, хто тільки може прийти, а хто не може,той нехай відправляє тих, хто може.)

Отже, чекаємо.)

Просмотров: 882 | Добавил: psihi | Дата: 28.02.2007 | Комментарии (1)


Форма входа

Календарь
«  Февраль 2007  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Наші питаннячка
ПСИХ - це?
Всего ответов: 20

Пошук

Copyright Max Limon =) © 2026